Oosterscheldeloop 2018


Evenementgegevens

  • Datum:
  • Locatie: Omnium

Inschrijven voor dit evenement is alleen nog mogelijk op 7 april 2018 vanaf 12:00 uur in Omnium tot uiterlijk 30 minuten voor de start.

Tarieven:

  Jeugdloop 2km Trimloop 5km Wedstrijdloop 10EM
Na-inschrijving €3.00 €6.00 €8.00

 

Wat is bij de prijs inbegrepen?

  • een startnummer
  • waterposten onderweg (5 en 10km)
  • een flesje Sportdrank en water aan de finish
  • deelname aan de tombola na afloop
  • gratis zwemmen in het zwembad van Omnium na afloop
deelnemers Wedstrijdloop 10 Engelse Mijl
DeelnemerWoonplaatsGeslacht
Winanda de RuijterKapelleVrouw
Eva PosthumusGoesMan
Wolfgang SchäferKloetingeMan
André de VisserKrabbendijkeMan
Robin de VriendHansweertMan
Cees van BelzenVlissingenMan
Marian van BelzenVlissingenVrouw
Yolanda KrombeenKruiningenVrouw
Heddie Nieuwdorp's-GravendeelMan
Jacqueline de BondtGoesVrouw
Lion BaasVlissingenMan
Henny StratingKamperlandVrouw
Martijn RuissenOud-sabbingeMan
Jan NoomScherpenisse Man
Stefan van den DriesHeinkenszandMan
Tim Kramer's-Heer HendrikskinderenMan
Rianne KokWemeldingeVrouw
Loes BeishuizenKloetingeVrouw
Wilko de VosKattendijkeMan
Marco BoogaardsGoesMan
Anoeska van de NoortGoesVrouw
Tom de JongeBergen op ZoomMan
Leon van KruiningenGoesMan
Vincent ToutenhoofdWestkapelleMan
kees van HaverenVlissingenMan
Bart VerhaegheKapelleMan
Henk de KiewitKapelleMan
Jacobus MeulenbergOudelandeMan
Lydia KleinjanGoesVrouw
Hans VerhaagenGoesMan
Ruben BoutensMiddelburgMan
Jan EuserVeereMan
Ellie SpaansGoesVrouw
Jack de GrooteWilhelminadorpMan
Niek HespGoesMan
Stefanie De KrijgerGoesMan
Evelien Capello's-HeerenhoekVrouw
Arthur StijnsOudelandeMan
Diana KoopmanKrabbendijkeVrouw
Frits van BorrendamMiddelburgMan
JaapJan RitsemaMiddelburgMan
Jeroen JanseKapelleMan
Marianne KnijffPhilippineVrouw
Yvonne JoziasseMiddelburgVrouw
Tanita van BelzenKamperlandVrouw
Maroeska ArsGoesVrouw
Rob RoskamZoutelandeMan
Karin van NoordenVlissingenVrouw
Michael VermaatOost-SouburgMan
Henk LousVlissingenMan
Anita WielesPhilippineVrouw
Ronald WagenaarSchoreMan
Wim WoutersKruiningenMan
Rien van VossenHalsterenMan
John SlabbekoornKapelleMan
John GuequierreMiddelburgMan
John van NunenWolphaartsdijkMan
Rini BruggemanWilhelminadorpMan
Marina Mol-Krijger's-Heer AbtskerkeVrouw
René GoetheerWolphaartsdijkMan
Mirjam VerhulstOud SabbingeVrouw
Jessica MaasZoutelandeVrouw
Edwin Van AlphenVlissingenMan
Katinka van de GlindKloetingeVrouw
Nathalie SlabbekoornKapelleVrouw
Annemieke HoumesMiddelburgVrouw
Jaap HoekGoedereedeMan
Rob BourgonjeDriewegenMan
Léonhard van EgeraatBergen op ZoomMan
Nancy HajosMiddelburgVrouw
Gertjan BakkerGoesMan
Nelleke BoelhouwerzoetermeerVrouw
Boris de BruijnKloetingeMan
Peter BalkenendeGoesMan
Christine BalkenendeGoesVrouw
Chris de KoeVlissingenMan
Wim WitteBorsseleMan
Theo SimonsMiddelburgMan
Werner HelmichKapelleMan
adri kooleSerooskerkeMan
Piet BeijerMiddelburgMan
Tea TazelaarMiddelburgVrouw
Jan Rolf HendriksMiddelburg Man
Berry KnibbelerWestdorpeMan
Chris van AntwerpenGoesMan
Arnoud RijkHeinkenszandMan
Everdien VermeulenKloetingeVrouw
Eric van RemortelGoesMan
Steffen HumerKattendijkeMan
Yvonne MoerlandYersekeVrouw
Izaak DekkerMiddelburgMan
Peter MeeuwsenKrabbendijkeMan
Jan MolendijkKrabbendijkeMan
Jan-Willem RoelseGoesMan
Patrick van RemortelHulst Man
Remke Van BelzenArnemuidenVrouw
Leon VermeulenWemeldingeMan
Jack van AspertMiddelburgMan
Jan Willem DavidseZwolleMan
Martijn de KokHeinkenszandMan
Marco ToussaintWolphaartsdijkMan
Tonnis van der TuinKattendijkeMan
aantal deelnemers: 102

deelnemers Trimloop 5 kilometer
DeelnemerWoonplaatsGeslacht
Ilona van BelzenGoesVrouw
Ella de Kok's-GravenpolderVrouw
Marcella de Bakker's-Heer AbtskerkeVrouw
Naomi van der SlikkeGoesVrouw
Bram TissinkKapelleMan
Vicky LockefeirMiddelburgVrouw
Ylja van IwaardenGoesVrouw
Marjoleine KramerGoesVrouw
Hans WestveerKruiningenMan
Arjan MoerdijkGoesMan
Bertus van GinnekenEtten-LeurMan
Tara Schuilwerve's-Heer HendrikskinderenVrouw
Kees KramerKloetingeMan
Wendy KoppejanMiddelburgVrouw
Ruud van den BarselaarMiddelburgMan
seth dijkstraMiddelburgMan
Bereket PedersenHansweertMan
Bezuayehu PedersenHansweertMan
Ruben van LuijkGoesMan
Dineke LindemansGoesVrouw
Wouter SchetsKapelleMan
Tessa SchetsKapelleVrouw
Saskia GooleKapelleVrouw
Andrea KoningGoesVrouw
JanKees KooleWolphaartsdijkMan
Danny de LeeuwGoesMan
Leo de LeeuwWolphaartsdijkMan
Acronius KramerGoesMan
Carola Gouw-van VossenHalsterenVrouw
Franklin van AnrooijKapelleMan
Veerle SmitsKloetingeVrouw
Els van Zwieten-BusZierikzeeVrouw
Ron DellebekeSouburgMan
Mariska van de MeebergWemeldingeVrouw
Ronald DekkerYersekeMan
Girbe VoogdKloetingeMan
Ina DekkerKloetingeVrouw
Marjan DekkerKloetingeVrouw
Niels GoudGoesMan
Arno MolenaarGoesMan
Jolanda Van HaverenOost-SouburgVrouw
Ann FiersGoesVrouw
Hanneke WitteBorsseleVrouw
Angela BauerGoesVrouw
Derk AlssemaKloetingeMan
Jeroen GoversGoesMan
Debbie VerstelleGoesVrouw
Sanne Kunst-de VosSerooskerke (W)Vrouw
aantal deelnemers: 48

deelnemers Jeugdloop 2 kilometer
DeelnemerWoonplaatsGeslacht
Vivian WesterweeleGoesVrouw
Coline van den BarselaarMiddelburgVrouw
Daan van LuijkGoesMan
Tess van LuijkGoesVrouw
Tess BustraanGoesVrouw
Lois van DaalenGoesVrouw
Michelle SalverdaHeinkenszandVrouw
Yasmin MolenaarGoesVrouw
Noud MolenaarGoesMan
Anouk GoversGoesVrouw
aantal deelnemers: 10